Catalaya Galakticus

Nasza nowa sunia Catalaya Galakticus, przez pandemię uzyskała dopiero tytuł Młodzieżowego Championa Polski, jedna wystawa brakuje do Dorosłego Championa. W kwietniu została mamą naszych szczeniaków.

Fuksja Axedius

Fuksja  teraz walczy o tytuł  grand championa

Zdobyła już dwa tytuły CWC na wystawach Międzynarodowych w Lesznie i Częstochowie w klasie championów . Potrzebuje już tylko jednego tytułu , aby zostać grand championem .

W listopadzie zamierzamy ją pokryć żółtym psem i uzyskać piękne szczenięta, ale co będzie to czas pokaże .

Fuksja Axedius FCI to nasza zwariowana sunia , córka Forsaytha Gigantos i Befanki Axedius.

Bardzo szybko zawojowała ringi wystawowe i zdobyła tytuł Młodziezowego Championa Polski oraz dorosłego Championa Polski .

Wielokrotnie zdobyła BOB i CACIB. Jest suką , która bierze wszystko albo nic. Ma w sobie to” coś ” na wystawach , co pozwala ją docenić .

Befana Axedius

Nasza sunia kolejna to Befana Axedius, córka Tifanni i Arejasa Nuo Grazuciu. Okazała się wspaniałą przedstawicielką dogów. W roku 2014 zdobyła tytuł Młodzieżowego Championa i Championa Polski. Osiągnęła bardzo wiele, 2 razy dostała tytuł Zwycięzcy Klubu Doga Niemieckiego w Polsce. Wygrała wiele wystaw krajowych i międzynarodowych, zdobywając BOB i CACIB. Mamy nadzieję, ze suka wyda na świat piękne szczenięta, które będą wygrywać na ringach.

Kolejna suczka to Wanesca Axedius urodzona 29.05.2010 r. Wystąpiła już na kilku wystawach w klasie BABY zdobywając zawsze ocenę WO. Największy sukces to IV lokata na BISIE w Poznaniu. Wanesca osiągnęła już bardzo dobre wyniki. Ma tytuł Młodzieżowego Championa Polski. W Koszalinie stanęła na II lokacie na BISie juniorów, dostała też tytuł Zwycięzcy rasy i najlepszego juniora.

Teraz ma przerwę wystawową, bo nie ma jeszcze 15 miesięcy, aby być w klasie pośredniej. Czekamy do wystawy klubowej. Wanesca Axedius jest już dorosłą suczką, o bardzo miłym charakterze, uwielbia dzieci, które mogą z nią robić wszystko. Skończyła championat Polski, mając niespełna dwa lata, a teraz oczekuje potomstwa.

Tifanni Axedius zaczyna karierę wystawową :
II miejsce klubowa Łódź WO klasa szczeniąt, Zwycięzca Młodzieży, Naj Junior Głogów 2008, Katowice I dosk, Zwyc Młodz. nominacja na CRUFFT IV miejsce oc dosk, Toruń, BERLIN Zwycęstwo Młodzieży CAC, JDJ, Opole III dosk, Bydgoszcz II dosk, Łódź IV dosk, Leszno II dosk, Gorzów I dosk, Zwyc. Młodz. Najl. Junior

Ponadto:
Światowa Sztokholm ocena bardzo dobra
Młodzieżowy Champion Polski
Szczecin II dosk
Gdynia I dosk NDSwR CWC
Zielona Góra I dosk CWC
Warszawa I Dosk
Łódź Klub IV dosk
Wrocław I dosk CWC CACIB
Poznań i dosk CWC
Głogów I dosk CWC
Bydgoszcz I dosk CWC NDSwR BOB
W roku 2009 ( w styczniu ) uzyskała tytuł Championa Polski

Nasza sunia to Agana Gigantos
Champion Młodzieży Pl
Champion Pl  Zwycięzca Młodzieżowego Klubu Czech 2005