Forsayth Gigantos

To już dorosły pies , osiągnął bardzo wiele na ringach w Polsce i innych krajach. Niestety  to pies , który nie lubi sie wystawiać , mimo że ma piękną anatomią , nie prezentuje się odpowiednio na wystawach ,. Dlatego nie zamierzamy go męczyć .

Obecnie na ringach prezentują się jego dzieci i wygrywają , osiągając sporo sukcesów na ringach .

Mamy nowego pieska: Forsayth Gigantos – pręgowany szczeniak o bardzo ładnych proporcjach i doskonałym pochodzeniu. Wiążemy z nim duże nadzieje w przyszłości. Forest, bo tak go nazywamy, osiąga coraz większe sukcesy na ringach. Na wystawie klubowej zdobył tytuł Najlepszego Szczenięcia oraz I Bis Szczeniąt. Rozpoczął też Młodzieżowy Championat na wystawie międzynarodowej w Kielcach.

Nowy następca tronu Arejas Nuo Grazuciu już uzyskał uprawnienia reproduktora. Ma już tytuł Młodzieżowego Championa Polski i zwycięzcy polski. Championat zrobił mając rok, w trzech kolejnych wystawach – idzie jak burza. Rozpoczął też Championat Dorosły, zdobywając CWC w Opolu. Wszyscy podziwiają go za piękny ruch i wielkość, elegancję i głowę. W listopadzie ukończył championat polski zdobywając CWC na międzynarodowej wystawie psów rasowych w Kielcach.

Zapraszamy chętnych na krycia swoich suczek naszym reproduktorem.