Aktualności2019-07-22T15:36:55+02:00

Garść informacji z hodowli Axedius

Fuksja Grand Championem

Nasza kochana wariatka we Wrocławiu ukończyła Grand Championa Polski .

Uzyskała : I lokatę ocenę dosk, CWC,CACIB, BOB.

Otrzymała tytuł Zwycięzcy Polski oraz nominację na CRUFT 2020
Zakończyliśmy sezon wystawowy z wielkim akordem i teraz zabieramy się za rozród! Oby się udało

Szczenięta szukają domków

W hodowli mamy jeszcze dwa szczeniaki – pieski . Jeden żółty i jeden pręgowany, sa bardzo obiecujące wystawowo, o mocnej kości , pięknych głowach i prawidłowych zgryzach ( już mają stałe zęby ) Pieski są odchowane, nauczone czystości, nie mają uczuleń i bardzo wszystkich kochają, są pozbawione agresji i mało hałaśliwe. Jesli ktoś szuka przyjaciela  zapraszam do kontaktu. Myślę  że co do transakcji to zawsze możemy się pozytywnie porozumieć, gdyż zależy mi do dobru moich zwierząt.

Nasza sunia w Opolu

Nasza sunia  Fuksja  na Międzynarodowej Wystawie w Opolu zyskała duże uznanie u włoskiego sędziego. Wygrała rasę, dostała certyficat na międzynarodowego championa i championa Polski. Jesteśmy z niej dumni.

Szczenięta – kwiecień 2018

Już pierwsze pojechały do swoich domków, sunia będzie wystawiana, z czego sie bardzo cieszę. Mamy jeszcze 4 wyrównane, o bardzo dobrej kości, zdrowe i wesołe pieski  i jedną równie piękną suczkę. Szczególnie piękny jest żółty piesek, zapowiada się wybitnie wystawowo i fajnie będzie jak zostanie w rękach wystawcy .

Sunia GLORIA AXEDIUS FCI szuka domku

Sunia z miotu G jest nadal dostępna. Jest pięknie pręgowana i zapowiada się super na wystawy. Najważniejsze jest dla mnie jednak dobry domek i kochający właściciele.

Zapraszamy do hodowli

Wystawy w Bydgoszczy

Nasza sunia Fuksja Axedius (Befana & Forsayth)  na wystawach w Bydgoszczy uzyskała dwie oceny doskonałe – była 2 na 4, oraz 1 na 2 . Otrzymała tytuł zwycięzcy młodzieży i Najlepszy Junior.

Rozpoczęła młodzieżowy championat Polski.

Siostra aktualnie posiadanych szczeniąt.

Witaj świecie:)

Dnia 06.02.2018 w naszej hodowli przyszły na świat szczeniaczki! Rodzicami została nasza Befana Axedius i Forsayth Gigantos – jest to ostatni miot tej pary.

Mamy 7 szczeniaków:  2 suczki pręgowane, 3 pieski pręgowane, 2  pieski żółte.

Są zdrowe i silne, mam nadzieję, że będą pięknymi psami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i rezerwacji szczeniąt.

Go to Top